"Młodzież zapobiega pożarom"

W czwartek, 7 marca 2024 r., w Świetlicy Kultury w Malechowie odbyły się eliminacje gminne Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej pn. „Młodzież zapobiega pożarom".

Do rywalizacji stanęli reprezentanci wszystkich szkół naszej gminy. Uczestnicy rywalizowali w trzech kategoriach: uczniowie klas I-IV, V-VIII oraz uczniowie szkół ponadpodstawowych. Naszą szkołę reprezentowali w grupie młodszej Franciszek Suchiński, który zajął trzecie miejsce oraz Marcel Pokorski i Filip Owięcki, którzy zajęli pierwsze i drugie miejsce grupie starszej. Nasz ubiegłoroczny absolwent Maciej Cherbeć zajął pierwsze miejsce w grupie najstarszej.

Wójt Radosław Nowakowski oraz Przewodniczący Komisji Roman Nowacki pogratulowali zwycięzcom, wręczyli nagrody oraz drobnymi upominkami podziękowali wszystkim uczniom za udział w tym wspaniałym turnieju. Marcel, Filip i Maciek będą reprezentowali naszą gminę w turnieju powiatowym w Sławnie.

Dziękujemy, życząc powodzenia i sukcesów na kolejnych etapach turnieju!