Zebranie z rodzicami 2024

Dnia 7 lutego 2024 r. odbyło się zebranie z rodzicami, na którym podsumowano wyniki i osiągnięcia naszych uczniów w I półroczu 2023/2024.

Najpierw rodzice uczestniczyli w ogólnym spotkaniu w Świetlicy Kultury, gdzie wysłuchali pogadanki przeprowadzonej przez policjantów z Komisariatu w Sławnie na temat prawnych konsekwencji związanych z umieszczaniem w Internecie czyjegoś wizerunku, bez zgody osoby widniejącej na zdjęciu, hejtem oraz niewłaściwym zachowaniem wobec nauczycieli i pracowników szkoły. Następnie dyrektor wręczył listy gratulacyjne rodzicom i podziękował im za współpracę oraz zaangażowanie w szkolne uroczystości i przedsięwzięcia. Pan Dariusz Bartos wyraził ogromną wdzięczność za pomoc udzieloną podczas wyjazdów na turnieje robotów i zwrócił się z prośbą o wsparcie podczas organizacji zawodów, które odbędą się w naszej szkole.

Później rodzice udali się do klas na spotkania w wychowawcami.