Koncert kolęd i pastorałek oraz wigilia w przedszkolu

Wigilia Bożego Narodzenia to jeden z najpiękniejszych dniu w roku,
na który czekamy i przeżywamy go uroczyście w naszym przedszkolu.
Dzieci każdego roku poznają tradycje i zwyczaje świąteczne, aktywnie uczestniczą w przygotowaniach: wykonują ozdoby świąteczne, przygotowują się do Jasełek.

W dzień przedszkolnej Wigilii w całym przedszkolu panowała radosna, ożywiona atmosfera. Świąteczne dekoracje oraz dzieci w odświętnych strojach wprowadzały nastrój oczekiwania na wyjątkowe, niecodzienne wydarzenie.

O wyznaczonej godzinie zebrały się wszystkie dzieci, personel przedszkola oraz Pani Dyrektor,
po czym wszystkie grupy zaprezentowały się w pięknych kolędach i pastorałkach.
Niespodzianką dla dzieci był występ ich pań, które zaśpiewały wspólnie kolędę "Przybieżeli do Betlejem", dając dzieciom mnóstwo radości a w zamian otrzymały ogromne brawa od swoich wychowanków.
Po wspólnym, radosnym kolędowaniu Pani Dyrektor złożyła dzieciom i pracownikom najlepsze Bożonarodzeniowe życzenia i zaprosiła do wigilijnego stołu.